21 жовтня 2016 р.

Вже багато років учені зі всього світу намагалися з'ясувати, який найбільш корисний фрукт, що містить в собі безліч необхідних для організму мікроелементів.
Про це повідомляє «Цікаво».
Найкориснішим фруктом вони вважають звичайні яблука, котрі можна придбати в будь-який час року і на будь-якому прилавку. 
Серед всіх інших фруктів яблуко значно виділяється вмістом великої кількості вітамінів і мікроелементів, які дозволяють підтримувати здоров'я людини в в чудовому стані. Яблука відрізняються великим вмістом антиоксидантів, які дуже потрібні особливо для людей, які проживають у величезних мегаполісах. Антиоксиданти містяться в бананах і апельсинах, проте одне яблуко може по цій характеристиці замінити кілька даних фруктів. Яблука неймовірно корисні для тих, хто страждає анемією, оскільки в них міститься велика кількість заліза. Також вони є абсолютно гіпоалергенними, тому вживати їх можна з самого раннього дитинства. 
Отже, яблука мають масу переваг: 
- запобігають захворюванням серця; 
- сприяють зміцненню імунітету;
- запобігають розвитку ракових захворювань; 
- відсувають процеси старіння і втрати пам'яті; 
- знижують ризик захворювань головного мозку; 
- знижують ймовірність появи респіраторних захворювань; 
- покращують обмінні процеси; 
- нейтралізують дію шкідливих бактерій в порожнині рота.
Корисні яблука не тільки при вживанні у вигляді фруктів, але і у вигляді соків ( звичайно натуральних, а не куплених у наших магазинах). Випиваючи по 2-3 склянки яблучного соку, Ви зможете відчути помітне поліпшення самопочуття і настрою. Тож, їжте яблука та насолоджуйтесь здоровими та сонячними днями!

Немає коментарів:

Дописати коментар